Google search engine

DON'T MISS

Fier, vritet një kambist në qendër të qytetit

0
Një kambist është vrarë pasditen e sotme, në Fier. 50-vjeçari, Etem Spahia është grabitur dhe më pas është qëlluar disa herë me thikë, nga...

Qepa e kuqe per trajtimin e gjendrave tiroide

0
Doktori rus nga St. Petersburg, Igor Knjazkin, ka zbuluar ilaçin e përsosur për gjëndrat tiroide, të cilit I nevojitet vetëm një përbërës për këtë...

GADGETS WORLD

Po sot, a duhet të jemi sërish “Charlie Hebdo”?

0
Sot ka dalë në treg numri i radhës i “Charlie Hebdo”. Kush priste që “gazeta e papërgjegjshme”, siç e emërton ajo veten në krye...
Google search engine

LIFESTYLE

STAY CONNECTED

21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

LIFESTYLE

Google search engine

LATEST REVIEWS

Kufiri greko-shqiptar, vriten 2 vëllezër shqiptarë dhe një polic grek.

0
Familjarët e dy vëllëzërve Çollaku që mbetën të vrarë sot pas një shkëmbimi zjarri me policinë greke në Follorinë, kërkojnë tërheqjen e trupave të...

Block title