HYRJE Big brother

Big brother

Big brother

HYRJE Big brother

Video erotike, Donaldi e pranon: Jam unë personazhi në video

Një video erotike e një djali të ngjashëm me Donaldin me një femër tjetër e publikuar në uebsajte për të rritur është zbuluar dhe...

Elsamedi del nga shtëpia e Big Brother

Pas Elisonës dhe Donaldit, një tjetër banor i ri i Big Brother ka lënë shtëpinë pas votës së publikut. Elsamedi është i eliminuar në televotimin...

Mamaja e Donës është futur në shtëpinë e Big Brother

Hyrja në shtëpinë e Big Brother për të gjithë banorët ka qenë një ëndërr, por realizmi i kësaj ëndrre ka një kosto. Ndarje me botën...

Elisona e zgjenjyer nga Donaldi

Pasi kanë dalë nga shtëpia e Big Brother, Elisona ka deklaruar se arsyeja se përse publiku ka zgjedhur që t’i nxjerrë ata nga shtëpia...

Damiano nxjerr bllof banoret e Big Brother, ata njihen qe jashte

Damiano ishte një nga banorët më të përfolur të ‘Big Brother Albania’ i cili u përjashtua nga ky format për shkak të thyerjes së...

Damiano dhe Armela vendosin per te ardhmen e tyre

Në shtëpinë e “Big Brother” Damiano dhe Armela na lanë përshtypjen se mes tyre kishte ndjenja dhe një histori e bukur dashurie po lindte...

Çfarë po ndodh me çiftin Fiorentina- Olsi? Ambra hyn mes tyre

Dona flet gjatë me Ambrën. Ajo sqarohet për flaktin që e vlerësoi atë dhe Elsamedin si çift fals dhe më pas i jep edhe...

Plas sherri midis shoqeve shkodrane

Gjatë lojës me shishe, Musa e pyet Donën se cili është çifti më fals në shtëpi. “Ambra dhe Elsamedi”, përgjigjet Dona, ndërsa i kërkon falje...

Ejona provokon Ademin, sebep behet fundi i shkurter

Ademit i duket shumë i shkurtër fundi i Ejonës, ja cfare i thote ai ne bisede e siper qe duket se eshte e tensionuar...

Çunat fusin ne sherr 2 bjondet, fillon xhelozia mes tyre

Donjeta dhe Fotini prej fillimit të spektaklit kishin krijuar një marrëdhënie mjaft të mirë me njëra-tjetrën. Ato kanë pasur edhe përplasjet e para mes njëra-tjetrës...

Armela dhe Sidrita dyshojne se cunat kane nje mision

Armela dhe Sidrita mendojnë se çunat kanë një mision dhe thonë se misionin mund ta ketë njëri prej tyre, ose të gjithë. Më shumë dyshojnë...

Big Brother, debat midis 2 lezbikeve: Ça sikleti ke?

Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë...

Te fundit