Home Big brother Video erotike, Donaldi e pranon: Jam unë personazhi në video

Video erotike, Donaldi e pranon: Jam unë personazhi në video

957
0

Një video erotike e një djali të ngjashëm me Donaldin me një femër tjetër e publikuar në uebsajte për të rritur është zbuluar dhe pamje të saj janë publikuar në disa rrjete sociale.

I pyetur në studion e Big Brother nëse është ai, apo dikush tjetër në atë video, Donaldi ka pranuar se është ai personazhi në videon erotike, duke shtuar se është një video për të cilën ai ka mësuar vite më parë që është publikuar në uebsajte pornografike.

Donaldi ka mohuar kategorikisht që të jetë ai autori i publikimit të kësaj videoje në këto faqe.

“Ai jam unë. Nuk e di kush e ka hedhur, por nuk e kam hedhur unë. Ajo ka qenë një video e ruajtur në telefonin tim. E kam marrë vesh para tre vitesh që ajo ishte publikuar në internet”, deklaroi Donaldi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here