Home Big brother Elsamedi del nga shtëpia e Big Brother

Elsamedi del nga shtëpia e Big Brother

1574
0

Pas Elisonës dhe Donaldit, një tjetër banor i ri i Big Brother ka lënë shtëpinë pas votës së publikut.

Elsamedi është i eliminuar në televotimin e dytë që hapur për pak minuta gjatë kësaj mbrëmje.

Në gjysmë finale tashmë shkojnë 4 çiftet e vjetra të shtëpisë bashkë me vajzën bukuroshe Ambra, e cila ka trazuar jo pak marrëdhënien mes Olsit e Fiorentinës, por edhe tek çiftet e tjera ndikimi i saj nuk ka qenë i paktë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here