Home ShowBiz Jessie J shprehet se fotot nudo duhen per te mbajtur te dashurin

Jessie J shprehet se fotot nudo duhen per te mbajtur te dashurin

600
0

Jessie-J-jeshilJessie J është një nga VIP-at që ka rënë viktimë e vjedhjes së fotove nudo nga hakerat dhe këngëtarja britanike e ka konsideruar skandalin si diçka “shumë të shpifur”.

26-vjeçarja shpjegoi gjithashtu pse mes personazheve të famshëm të showbizz-it është në modë mbajtja në celular e fotove nudo.

“Cdo femër në industrinë e muzikës ka një lidhje në distancë me dikë dhe foto të tilla duhen për të mbajtur personin me të cilin ke marrëdhënie. Ajo që ndodhi është shumë e shpifur, por besoj se nuk duhet të habitemi që ne të showbizz-it na ndodhin gjëra të tilla”, tha Jessie J për revistën ‘Look’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here