Home ShowBiz Granit Xhaka zgjedh nje propozim teper te vecante per martese

Granit Xhaka zgjedh nje propozim teper te vecante per martese

1910
0
Granit Xhaka i propozon te fejuares, Leonita Lekaj

Më në fund futbollisti i njohur i Zvicrës ka vendosur t’i propozojë të fejuarës së tij bukuroshe. Ai ka zgjedhur një vend romantik e tepër intim për të dy. Por momenti më kulmor ishte e ulura në gjunjë e futbollistit kur i propozon për martesë. Dhe menjëherë në faqen e tij ai ka postuar foton e veçantë me një dedikim unik për të zgjedhurën e zemrës: “Ajo tha: Po. Një top i artë është mrekulli, por një grua e artë është parajsa.” Urime çiftit të ardhshëm Xhaka! Një dasmë super madhështore presim prej tyre.

Granit Xhaka i propozon te fejuares, Leonita Lekaj

Previous articleGianni De Biasi voton ne njesine 3, te xhamlliku
Next articlePjesëmarrje e ulët në zgjedhje: 160 mijë votues më pak se në vitin 2013

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here