Home Aktualitet Gianni De Biasi voton ne njesine 3, te xhamlliku

Gianni De Biasi voton ne njesine 3, te xhamlliku

1444
0

Edhe pse u largua nga drejtimi i kombëtares tonë, italiani Gianni De Biasi, ka ushtruar sot të drejtën e tij si shtetas shqiptar duke votuar në Zgjedhjet Parlamentare 2017.

Ai është i regjistruar si banor i Njësisë 3 në Tiranë dhe ka votuar në qendrën e votimit të shkollës 9-vjeçare “Kongresi i Lushnjës”, te zona e “Xhamllikut”.

Gianni De Biasi u pajis me pasaportë shqiptare në muajin prill të vitit 2015.

Previous articleJonida Maliqi ndahet nga biznesmeni, Gent Prizreni
Next articleGranit Xhaka zgjedh nje propozim teper te vecante per martese

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here