Home ShowBiz Kim mohon akuzat per perdorim kokaine. “Eshte sheqer”

Kim mohon akuzat per perdorim kokaine. “Eshte sheqer”

2770
0

Një selfie e postuar në Instagramin personal, nga Kim Kardashian, ka nxitur debat të madh mes fansve të saj.

Njëri prej tyre arriti të dallojë dy njolla pluhuri të bardhë, të cilat nxitoi t’i quante “viza kokaine” dhe akuzoi Kim-in si konsumatore të saj.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i saj në rrjetin social Twitter, duke i cilësuar aty dy viza pluhuri, si sheqer i mbetur nga konsumi 8i karameleve.

“Unë nuk luaj me thashetheme ndaj dua ta mbyll këtë të fundit, menjëherë dhe shpejt. Ai është pluhur sheqeri, i mbetur aty nga rrëmuja jonë gjatë konsumit të karameleve të blera në ‘Dylan Candy shop'”, shkroi Kim Kardashian në Twitter.

Ndërkohë është mësuar se Kim ka vizituar këtë dyqan ëmbëlsirash, të dielën, ku edhe është fotografuar, së bashku me njërën nga vajzat e saj, 4 vjeçaren North

[portfolio_slideshow]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here