Google search engine
Home Tags Kim Kardashian

Tag: Kim Kardashian

Kim mohon akuzat per perdorim kokaine. “Eshte sheqer”

0
Një selfie e postuar në Instagramin personal, nga Kim Kardashian, ka nxitur debat të madh mes fansve të saj. Njëri prej tyre arriti të dallojë...

Takohen tek dermatologu. Beyonce nuk e duron dot Kim Kardashian

0
Rastisën bashkë në klinikën e preferuar të dermatologjisë në "Beverly Hills". Por duket Beyoncé, 32 vjeç, dhe ylli i "reality-show" Kim Kardashian, 33 vjeç,...

Kim Kardashian mezi mbulon te pasmet me nje pale mbathje te...

0
Ajo terheq shpesh vemendjen me veshjen e saj pasi i preferon teper te ngushta. Por kesaj rradhe Kim Kardashian ekspozoi me teper sec duhet...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS