Home Aktualitet Tirane, gjendet nje person i pajete ne Liqenin Artificial

Tirane, gjendet nje person i pajete ne Liqenin Artificial

381
0

liqeni-artificialNjë person është gjetur i pajetë në Liqenin Artificial të Tiranës. Burime nga policia bëjnë me dije se kufoma është e seksit mashkull rreth moshës 35-40 vjeç. Dyshohet se personi është mbytur 3-4 ditë më parë.

Personi i pajetë është me flokë të gjatë i veshur me pantallona dhe bluzë të zezë. Kufomës nuk i është gjetur mjet identifikimi me vete.

Previous articleParandalohet nje vrasje, arrestohet killeri me pagese
Next articleVrasja ne Thumane, vetedorezohen ne polici dy vellezerit Kora

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here