Home Aktualitet Parandalohet nje vrasje, arrestohet killeri me pagese

Parandalohet nje vrasje, arrestohet killeri me pagese

477
0

motor-atentatorNjë vrasje është parandaluar sot në qëndër të kryeqyetetit në bulevardin ‘Gjergj Fishta’ pranë ish ekspozitës. Altin Koçi 41 vjeç është arrestuar nga njësia “Shqiponjat” e cila bën me dije se personi ne fjalë ka patur si synim organizimin e një vrasje dhe dyshohet se është një vrasës me pagesë.41 vjeçari po lëviste me motorr në momentin e ndalimit nga blutë e kryeqytetit. I ndaluari 41 vjeçar po merret në pyetje nga e Policia e Tiranës e cila sqaron se personi në fjalë ka qënë i dënuar më parë me 15 vite burg për veprën penale “Vrasje dhe Grabitje”

Previous articleVrasja e trefishte ne Thumane, arrestohet nje prej autoreve
Next articleTirane, gjendet nje person i pajete ne Liqenin Artificial

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here