Home Big brother Big Brother, debat midis 2 lezbikeve: Ça sikleti ke?

Big Brother, debat midis 2 lezbikeve: Ça sikleti ke?

1448
1

Kei dhe Vivi, dy vajza që kanë thyer çdo paragjykim për të zgjedhur dhe bërë jetën që ato duan, jetën që ato ndjejnë, kanë hyrë në Big Brother si një mundësi për të ringjallur lidhjen e tyre.

Por megjithatë gjërat duket se nuk po shkojnë si duhet për çiftin. E ulur pranë Vivit, Kei i është shprehur se është ndjerë e zhgënjyer prej saj. “Ke dy ditë që nuk më thua gjysmë fjale”, i është drejtuar Kei-Vivit.

Kei: Ça sikleti ke?

Vivi: Shumë muhabete janë bërë, por unë më shumë kam dëgjuar se sa kam folur.

Kei: Çfarë muhabetesh të pëlqejnë ty? Ti je ajo që nuk më flet.

Vivi: Nuk është se nuk kam folur.

Kei: Ca sikleti ke?

Vivi: Me njerëzit.

Kei: Fol i gocë, fol.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here