Home Foto Nuk eshte Halloween. Rita Ora shfaqet me nje make-up dramatik pas reklames...

Nuk eshte Halloween. Rita Ora shfaqet me nje make-up dramatik pas reklames se Rimmel

832
0

Ajo është krenare qe ndjek gjurmët dhe preferencat e Kate Moss dhe Georgia May Jagger si fytyra e fundit e Rimmel.
Por Rita Ora dukej më e përshtatshme për një shëtitje Halloween sesa një darkë rastësore me make-up si ajo qe u shfaq në Londër.
Kengetarja 22-vjecare kishte vene nje buzekuq te kuq te shndritshem dhe rimmel blu dramatik ndersa po shkonte per te ngrene dicka ne Electric Cinama, Nottin Hill.

[portfolio_slideshow id=10621]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here