Google search engine
Home Tags Rimmel

Tag: rimmel

Nuk eshte Halloween. Rita Ora shfaqet me nje make-up dramatik pas...

0
Ajo është krenare qe ndjek gjurmët dhe preferencat e Kate Moss dhe Georgia May Jagger si fytyra e fundit e Rimmel. Por Rita Ora dukej...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS