Home ShowBiz David Guetta kenge Shqiperise, “This One’s For You Albania”

David Guetta kenge Shqiperise, “This One’s For You Albania”

1197
0

this-one-is-for-you-albaniaDavid Guetta, DJ që ka kompozuar këngën zyrtare të Evropianit “Francë 2016”, ka publikuar një videoklip të ri të kësaj kënge që përmban imazhet e kombëtares sonë dhe tifozëve kuqezi.

Pamje nga ndeshjet e djemve të drejtuar nga Gianni De Biasi janë përfshirë në klipin e ri të “This One’s For You”, që quhet “This One’s For You Albania”.

Golat në eliminatore dhe atmosfera që kanë krijuar në Francë tifozët tanë janë kryefjala e këtij klipi drithërues.  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here