Home ShowBiz Era Istrefi, performance ne New York

Era Istrefi, performance ne New York

722
0

1466523014eraEra Istrefi nuk di të ndalet! Ndërkohë që po përgatitet për performancën e saj në “Top Music Awards”, këngëtarja e “Bonbon” ka lajmëruar një tjetër performancë dhe bëhet fjalë për në New York.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, Istrefi ka treguar se do të performojë në paradën e komunitetit LGBT, më 26 qershor.

Previous articleDavid Guetta kenge Shqiperise, “This One’s For You Albania”
Next articleBashkia Tirane, shpallen fituesit e skulpturave ne parqe

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here