Home Foto Candice Swanepoel: “Modelet duhet te jene edhe te zgjuara”

Candice Swanepoel: “Modelet duhet te jene edhe te zgjuara”

787
0

Candice Swanepoel thote qe modelet duhet ti kene te duja, edhe bukurine por edhe zgjuarsine.
Modelja 25-vjeçare e Victoria Secret, mendon qe te kesh sukses ne industrine e modes, djale apo vajze, duhet te kete me shume se bukurine dhe modelet me te famshem qe ajo njeh kane arritur ta kthejne ermin e tyre ne nje brand.

Candice tha per Huffington Post: “Disa nga businesswomen qe njoh jane modele”

[portfolio_slideshow id=12044]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here