Google search engine
Home Tags Candice Swanepoel

Tag: Candice Swanepoel

Engjejt e Victoria Secret ne backstage, mahnitese!

0
Disa nga fotot e sfilates se Victoria Secret ku engjejt e saj shfaqen ne backstage. Candice Swanepoel, Karlie Kloss, Doutzen Kroes dhe te tjera te...

Candice Swanepoel: “Modelet duhet te jene edhe te zgjuara”

0
Candice Swanepoel thote qe modelet duhet ti kene te duja, edhe bukurine por edhe zgjuarsine. Modelja 25-vjeçare e Victoria Secret, mendon qe te kesh sukses...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS