Home Foto Engjejt e Victoria Secret ne backstage, mahnitese!

Engjejt e Victoria Secret ne backstage, mahnitese!

658
0

Disa nga fotot e sfilates se Victoria Secret ku engjejt e saj shfaqen ne backstage.

Candice Swanepoel, Karlie Kloss, Doutzen Kroes dhe te tjera te mahnisin me bukurine e tyre dhe midis tyre eshte dhe ylli Taylor Swift duke u bere gati per te dale ne skene.

[portfolio_slideshow id=12142]

Previous articleJa si ta kenaqesh nje femer ne shtrat!
Next articleDrejtuesit e tregut Dinamo: Bozdo mashtroi per cianurin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here