Home Aktualitet Ja si ta kenaqesh nje femer ne shtrat!

Ja si ta kenaqesh nje femer ne shtrat!

5108
1

sex-problemsFemrat presin nga meshkujt marifete të ndryshme. Mashkulli duhet patjetër të dijë si të “grabisë” femrën, si ta puthë, si ta zhveshë, si ta hedhë në shtrat dhe si ta kënaqë seksualisht. Mirëpo, të gjithë nuk e kanë këtë aftësi joshëse.

E dashur, a do të bëjmë seks?
Një dashnor i mirë e di që duhet t’ia bëjë me dije femrës që ai dëshiron të bëjë seks. Duhet të mësoje si ta eksitojë në mënyrë që edhe ajo të jetë e gatshme. Pak prekje dhe shikime të lehta mjaftojnë për ta zgjuar libidon dhe jo të kalohet në pyetje direkte “E dashur do bëjmë seks”.

I shkathëti fiton…
Në jetën reale femrave u bëhen të mërzitshëm meshkujt e edukuar, kur në shtrat ata aktrojnë yllin më të madh pornografik. Më së mirë është të jenë vetvetja dhe mos hiqen si dikush tjetër.

A është e vërtetë që dhoma e gjumit është i vetmi vend për seks?
Nuk ju bën keq të ndërroni vendin. Dërgojeni nën dush, në kuzhinë, në bodrum… Bëni dashuri në shtëpi dhe jashtë shtëpisë, përdoreni fantazinë.

Fjalori i varfër
Femrat nuk i duan meshkujt kur bëjnë seks të cilët përsërisin të njëjtat fjalë. Është e vërtetë që shumica e femrave gjatë seksit dëshirojnë të flasin, sepse kjo gjë i eksiton. Kënaqeni në këtë mënyrë.

Vetëm edhe një seks në radhë…
Bëni dashuri me të sikur të ishte ajo e vetmja në botë dhe herë-herë bëni ndonjë surprizë seksuale. Në të kundërtën, duke iu shmangur seksit mekanik, do të ketë gjasa që ajo të kërkojë ngushëllim tek ndonjë mashkull tjetër.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here