Home Foto Sheshi Skenderbej, pamje mahnitese naten

Sheshi Skenderbej, pamje mahnitese naten

3050
0

Bashkia e Tiranës do të hapë për qytetarët sheshin “Skënderbej” Të shtunën në mbrëmje. Sheshi do të jetë tërësisht në dispozicion vetëm të këmbësorëve. E ndërsa mjeshtrit që janë marrë me ndërtimin e tij po i japin dorën e fundit edhe detajeve më të vogla për të qenë gjithçka gati, dje në mbrëmje janë testuar edhe shatërvanët e shumtë, si dhe ndriçimi i godinave rreth e qark sheshit dhe të vet sheshit.

[portfolio_slideshow size=full]

Previous articleZbatimi i ligjit te Vetingut, zyrtaret shesin pasurite e paluajtshme
Next articleAnalize! Partia Socialiste ka 65 deputete te sigurte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here