Home Foto Imazhe surrealiste ne nje realitet alternativ

Imazhe surrealiste ne nje realitet alternativ

1446
0

Martin de Pasquale ishte vetëm një vjeç kur lindi Photoshopi në botë. Por sot, në ditëlindjen e 25 të Photoshopit, ai është një nga krijuesit me te mire te imazheve surrealiste.

[portfolio_slideshow id=18740]

Previous articleDita e Veres festohet me aktivitete ne Tirane dhe Elbasan
Next articleRTSH prezanton këngën e Shqipërisë në Eurovision

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here