Home Big brother Big Brother 9, motër e vëlla hyjnë në shtëpi, por…

Big Brother 9, motër e vëlla hyjnë në shtëpi, por…

1205
0

Ka nisur sot në mbrëmje Big Brother Albania 9. Banorja e parë është, Fotini nga Gjirokastra. Ajo është një menaxhere seksi shitjesh,  e cila bëhet banorja e parë që hyn në Big Brother.

Fotini ka dhënë edhe përshtypjet e saj për shtëpinë. Asaj i ka pëlqyer shtëpia e re e BB9.

Banori i dyte: Ervini, ish-lojtar i Partizanit

Banori i dytë që ka hyrë në Big Brother 9 është Ervini. 28-vjeçari ka qenë pjesë e ekipit të moshave të Partizanit, deri sa një dëmtim e bëri që të largohej nga futbolli.

Ai tashmë merret me modeling dhe punon si koordinator. Për më tepër ndiqni videon për Ervinin.

Banori i tretë: Donjeta, modelja 19-vjeçare nga Prishtina

Banorja e trete e Big Brother Albania 9 eshte Donjeta. Ajo eshte nje vajze 19-vjeçare dhe qe ka shume kohe qe merret me modeling.

Donjeta eshte nje vajze mjaft aktive dhe e shkathet, pavaresisht moshes, ajo eshte e bindur qe mund ta fitoje Big Brother.

Banorja e katërt: Xheni, vajza shqiptare nga Italia shpërthen në lot

Xheni eshte vajza e trete qe hyri ne Big Brother. Ajo enderron te behet modele e njohur dhe qe ne moshen 3-vjeçare ka emigruar ne Itali.

Xheni pati edhe nje surprize para se te hynte ne shtepine e BB, qe e beri te shpertheje ne lot. Ja çfare ishte ajo.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here