Google search engine
Home Tags Big brother albania

Tag: big brother albania

Armela dhe Sidrita dyshojne se cunat kane nje mision

1
Armela dhe Sidrita mendojnë se çunat kanë një mision dhe thonë se misionin mund ta ketë njëri prej tyre, ose të gjithë. Më shumë dyshojnë...

Big Brother 9, motër e vëlla hyjnë në shtëpi, por…

0
Ka nisur sot në mbrëmje Big Brother Albania 9. Banorja e parë është, Fotini nga Gjirokastra. Ajo është një menaxhere seksi shitjesh,  e cila...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS