Home Aktualitet Durres: Masakrohet vajza 18-vjecare

Durres: Masakrohet vajza 18-vjecare

475
0

Një 18-vjeçare është gjetur sot paradite e vrarë në afërsi të parcelës së tokës së saj, në Fllakë të Durrësit.

Ka qenë babai i saj që ka gjetur trupin e vajzës të masakruar dhe ka njoftuar menjëherë policinë. Aishe Vata, 18-vjeç u gjet nga efektivët e shtrirë në arë me plot plagë dhe gjak në trup.

Previous articleNje tjeter ish i denuar politik i ve flaken vetes
Next articleGreva, Berisha: PS, mos coni me shishe me benzine

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here