Google search engine
Home Tags Big Brother

Tag: Big Brother

Damiano nxjerr bllof banoret e Big Brother, ata njihen qe jashte

0
Damiano ishte një nga banorët më të përfolur të ‘Big Brother Albania’ i cili u përjashtua nga ky format për shkak të thyerjes së...

Big Brother 9, motër e vëlla hyjnë në shtëpi, por…

0
Ka nisur sot në mbrëmje Big Brother Albania 9. Banorja e parë është, Fotini nga Gjirokastra. Ajo është një menaxhere seksi shitjesh,  e cila...

Nevila fiton Big Brother 7

0
Nevila është fituesja e këtij edicioni të 'Big Brother Albania 7' dhe e çmimit të madh prej 100 milionë lekësh . Në një natë...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS