Home Aktualitet Elbasan: aksidenti i merr jeten nje 20-vjecari, plagoset i ati

Elbasan: aksidenti i merr jeten nje 20-vjecari, plagoset i ati

420
0

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së të dielës.

Automjeti me targa EL 9850 A ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka gjetur vdekjen një 20-vjecar i quajtur Armand Musta, ndërsa babai i tij, 50 vjecari Shkëlqim Musta është plagosur.

Aksidenti ka ndodhur në aksin Elbasan-ish-kombinati Metalurgjik, ndërsa mësohet se mjeti drejtohej nga 50-vjecari Musta.

Nuk dihen ende shkaqet e këtij aksidenti të rëndë. Policia e Elbasanit ka mbërritur tashmë në vendngjarje dhe po kryen hetimet paraprake.

Previous articlePublicisti Ardian Klosi tenton vetëvrasjen, shtrohet në psikiatri
Next articleTemperaturat ulen ndjeshem, probleme ne Veri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here