HYRJE ShowBiz

ShowBiz

ShowBiz

HYRJE ShowBiz

Konkurrentja te “Lufta e Nuseve”: Me hoqen pjeset me te bukura, program i dhj…

Mbrëmjen e djeshme u transmetua edhe episodi i radhës i ‘Lufta e Nuseve” ku fituese kësaj here doli dasma e aktores së humorit, Rudina...

Cfare ndodhi me Kim?

Largimi i famshëm i Kanye West nga skena gjatë koncertit të tij në Scaramento në muajin nëntor duket se ka mërzitur më shumë seç...

Missi shqiptar tregon per takimin me Presidentin Trump

Një bukuroshe shqiptare ishte pjesë e prezantimit të “Miss Universe”. Bëhet fjalë për “Miss Universe Albania 2014”, Zhaneta Bylberin, e cila ka dhënë një...

“Oscar”, Moonlight filmi me i mire

Filmi “Moonlight” ka triumfuar në edicionin e 89 të “The Academy Awards”, duke rrëmbyer çmimin “Oscar” si “Filmi më i mirë”. Ceremonia madhështore është mbyllur...

Kate Upton shfaqet sexy ne kopertinen “Sports Illustrated”

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Pavarësisht thashethemeve dhe dyshimeve Kate Upton është shfaqur në kopertinën e “Sports Illustrated”, duke shkëlqyer në të. Nisi karrierën...

Vdes aktori i filmit ‘X-Men’

Vdes ne moshen 27 vjecare, pas nje semundje te pasherueshme aktori i filmit 'X-Men' dhe 'Iron man3' Trevor Habberstad. Lajmi u be i ditur nga...

Alketa Vejsiu “joshet”nga Ledion Lico.

Alketa Vejsiu është një nga fytyrat më të njohura të televizionit Klan ku prezanton disa nga emisionet më të ndjekura, së fundmi edhe sezonin...

Pasionet ekstreme te moderatores shqiptare

Të gjithë do ishin në një mendje që ajo ka një pamje shumë të këndshme, një zë të ngrohtë dhe një qëndrim princeshe, por...

Të famshmet që janë më pak se 1.60 cm

Je petite dhe dëshiron të dish se cilat veshje mund të të japin disa pont ekstra në dukje? Atëherë ky artikull do të të...

Ja kush eshte vjehrra e Marina Vjollces

Lidhja e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit u bë publike kohë më parë, por edhe para se të bëhej publike fansat e tyre gjithmonë...

Olti Curri dhe Rosela Gjylbegu, debatojne me tone te ashpra

Një debat me tone të ashpra ka lindur mes këngëtares Rosela Gjylbegu dhe opinionistit Olti Curri. Sjellja e Olti Currit në jurinë e të rinjëve...

JLo: E urreja trupin tim

Format e saj janë zilia e femrave në mbarë botën, por Jennifer Lopez ka zbuluar në një intervistë të fundit se e urrente trupin...

Te fundit