Home ShowBiz Vdes aktori i filmit ‘X-Men’

Vdes aktori i filmit ‘X-Men’

832
0

Vdes ne moshen 27 vjecare, pas nje semundje te pasherueshme aktori i filmit ‘X-Men’ dhe ‘Iron man3’ Trevor Habberstad.

Lajmi u be i ditur nga babai i tij Jeff Habberstad ne llogarine e tij ne Instagram “Endrra ime me e keqe u be realitet, te varros birin tim”

Trevor ka luajtur ne 50 filma por ai u be i njohur per rolet kryesore ne filmat ‘X-men’ dhe ‘ Iron man3’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here