Home ShowBiz Alketa Vejsiu “joshet”nga Ledion Lico.

Alketa Vejsiu “joshet”nga Ledion Lico.

879
0

Alketa Vejsiu është një nga fytyrat më të njohura të televizionit Klan ku prezanton disa nga emisionet më të ndjekura, së fundmi edhe sezonin e dytë të ‘YFSF’. Por, prezantuesja ‘e joshur’ nga Ledion Liço do të largohet nga Klan TV për të marrë pjesë në natën e transmetimit të çmimeve Oscar.
Kjo mbrëmje do të prezantohet nga Liço dhe Vejsiu do të jetë në panelin e komentatorëve të ceremonisë, më e rëndësishmja kjo në kinematografi.Prezantuesja ka thënë se kjo mbrëmje do të jetë një nga gjërat e pakta që do ta bëjnë të sakrifikojë gjumin.“Po nisa një film që vlen, mund të shoh dy, tre dhe katër rresht derisa të zbardh dita, kështu që një natë pa gjumë në Top Channel ka më shumë kuptim. Do jem aty për të komentuar në një panel interesant, nën drejtim in e Ledion Liços, që më bëri të shoh pjesën më të madhe të filmave më të mirë të kandiduar.” shkruan Vejsiu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here