Home ShowBiz Pasionet ekstreme te moderatores shqiptare

Pasionet ekstreme te moderatores shqiptare

894
0


Të gjithë do ishin në një mendje që ajo ka një pamje shumë të këndshme, një zë të ngrohtë dhe një qëndrim princeshe, por ja që pas të gjitha këtyre fshihet edhe një shpirt i guximshem. E ftuar në Top Show, Floriana Garo, ka treguar që është e pasionuar pas hedhjeve nga lartësitë e mëdha duke cituar edhe ekstremin e arritur, hedhjen nga një avion nga lartësia 4100 m. “Asgjë nuk ma ka dhënë atë adrenaline. Ajo ka qenë adrelina më e madhe që kam provuar ndonjëherë, gjëja më e bukur që kam bërë”, ka thënë ajo duke shtuar që shumë njerëz humbasin, nga frika, emocione të ngjashme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here