HYRJE Etiketimet Floriana Garo

Etiketim: Floriana Garo

Floriana Garo me te fejuarin

Floriana Garo fejohet, ja kush eshte avokati qe i rrembeu zemren

Floriana Garo, prezantuesja e njohur e televizionit ka marre nje vendim qe i ka surprizuar miqte e saj ne Instagram diten e sotme. Ajo...

Pasionet ekstreme te moderatores shqiptare

Të gjithë do ishin në një mendje që ajo ka një pamje shumë të këndshme, një zë të ngrohtë dhe një qëndrim princeshe, por...

Fustani i Tunes njesoj si i Floriana Garos

Këngëtarja Altuna Sejdiu përveç karrierës së saj muzikore është mjaft e komentuar edhe përsa i përket stilit të saj të veshjes. Gjatë netëve të spektaklit...

Te fundit