Google search engine
Home Tags Floriana Garo

Tag: Floriana Garo

Floriana Garo fejohet, ja kush eshte avokati qe i rrembeu zemren

0
Floriana Garo, prezantuesja e njohur e televizionit ka marre nje vendim qe i ka surprizuar miqte e saj ne Instagram diten e sotme. Ajo...

Pasionet ekstreme te moderatores shqiptare

0
Të gjithë do ishin në një mendje që ajo ka një pamje shumë të këndshme, një zë të ngrohtë dhe një qëndrim princeshe, por...

Fustani i Tunes njesoj si i Floriana Garos

2
Këngëtarja Altuna Sejdiu përveç karrierës së saj muzikore është mjaft e komentuar edhe përsa i përket stilit të saj të veshjes. Gjatë netëve të spektaklit...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS