Home ShowBiz Floriana Garo fejohet, ja kush eshte avokati qe i rrembeu zemren

Floriana Garo fejohet, ja kush eshte avokati qe i rrembeu zemren

3216
0
Floriana Garo me te fejuarin, Enis Daci
Floriana Garo me te fejuarin, Enis Daci

Floriana Garo, prezantuesja e njohur e televizionit ka marre nje vendim qe i ka surprizuar miqte e saj ne Instagram diten e sotme. Ajo ka postuar nje foto me te fejuarin e saj dhe e ka shpallur ate publikisht. Ne postimin e saj duket qarte lumturia e saj dhe ka dashur qe kete gezim ta ndaje me te gjithe.

Mesohet se personi i saj i zemres eshte nje avokat teper i sukseshem ne Zvicer por mesa duket Floriana ka dashur ta mbaje ate larg mediave roze.

Enis Daci

Portali yne meson se ai quhet Enis Daci dhe është avokat. I transferuar në Zvicër disa vite më parë, djaloshi ka përfunduar studimet në Gjenevë, qytet ku jeton dhe punon prej vitesh.

Enisi ka hapur atje një studio avokatie, e cila është ndër më të rëndësishmet në vend.

Enisi dhe Floriana janë takuar për herë të parë në Francë dhe pas pëlqimit të dyanshëm vendosën që të mbajnë edhe kontaktet në vazhdim.

Vetëm pas pak jave komunikimi, Floriana udhëtoi drejt Zvicrës, udhëtime që në vazhdim do të bëheshin edhe më të shpeshta, shkruan Tabloid.

Verën e kaluar çifti kaloi disa ditë romantike pushimesh në Bali, ndërsa tani janë në prag të martesës.

Florianen e kane uruar pa fund fansat dhe gjithashtu portali yne i uron nje jete te gjate dhe te lumtu me Enisin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here