Google search engine
Home Tags Alketa vejsiu

Tag: Alketa vejsiu

Alketa Vejsiu “joshet”nga Ledion Lico.

0
Alketa Vejsiu është një nga fytyrat më të njohura të televizionit Klan ku prezanton disa nga emisionet më të ndjekura, së fundmi edhe sezonin...

Tuna dhe Alketa, sherr në “X Factor”

1
Ju kemi thënë edhe më parë që televizioni është një gënjeshtër e bukur… Sepse, megjithëse në ekran duket sikur nuk ka ndodhur asgjë, Tuna...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS