Home ShowBiz Ja kush eshte vjehrra e Marina Vjollces

Ja kush eshte vjehrra e Marina Vjollces

806
0

Lidhja e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit u bë publike kohë më parë, por edhe para se të bëhej publike fansat e tyre gjithmonë kanë dashur të dinë më shumë rreth tyre.

Marina poston shumë shpesh foto të familjes, por Getoari është më i rezerfuar përsa i përket familjes.

Por së fundmi në rrjetet sociale është publikuar fotoja e nënës së Getoarit, e cila është edhe vjehrra e bukuroshes shqiptare.

vjollca-marina vjollca

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here