Home ShowBiz Riselda Sejdija ofendon aktoren e Al-Pazar, reagojne fansat

Riselda Sejdija ofendon aktoren e Al-Pazar, reagojne fansat

1194
0
Riselda Sejdija
Riselda Sejdija

Ambicia dhe deshira per fame e njerezve i kalon kufijte e te parashikueshmes. Riselda Sejdia, me deshiren e pandalshme per te qen ne qender te vemendjes se publikut, rikthehet serish me bemat e saj. Kesaj radhe, ka vendosur te sulmoje aktoren e ‘Al Pazar’, nga ana e te ciles nuk kemi pare ende nje reagim. Ajo kercenon komentuesit dhe fansat e aktores se Al Pazar, po mos valle Riselda ndjehet me lart se kryeministri i vendit, ose qindra ambasadore e politikane qe jane imituar me mijera here neper emisionet e humorit?

Si eshte pare edhe nga komentet e njerezve te zakonshem ‘lajmi I dites’ ishte shume zhurme per pak gje. Ku qendron problemi i vertet i Riseldes? Mbetet per t’u pare.

riselda-sejdija

riselda-sejdija

riselda-sejdija

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here