Home ShowBiz JLo: E urreja trupin tim

JLo: E urreja trupin tim

515
0

Format e saj janë zilia e femrave në mbarë botën, por Jennifer Lopez ka zbuluar në një intervistë të fundit se e urrente trupin e saj dhe donte të kishte fizikun e femrave të tjera.images

“Mendoja se nuk isha elegante sa duhej. Doja të kisha format trupore të të tjerave dhe e urreja fizikun tim”, tha JLo për revistën britanike “Dare”.

Por, që nga ajo kohë, këngëtarja dhe aktorja e famshme ka mësuar të dashurojë veten dhe i fton edhe të tjerët të bëjnë të njëjtën gjë.

“Të ndihesh e bukur është një sjellje dhe të gjithë duhet të kërkojmë të bukurën te vetja. Nuk duhet të krahasohemi kurrë me të tjerët”, theksoi Jennifer Lopez

Previous articleBashkia Tirane, shpallen fituesit e skulpturave ne parqe
Next articleSHBA, ndalohet perdorimi i “drone”-ve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here