HYRJE ShowBiz

ShowBiz

ShowBiz

HYRJE ShowBiz

Vetëvritet Chester Bennington, kengetari i grupit “Linkin Park”

Lideri i grupit të mirënjohur muzikor “Linkin Park”, Chester Bennington ka vdekur në moshën 41-vjeçare. Mediat shkruajnë se Bennington u gjet i vetëvarur në shtëpinë...

Kim mohon akuzat per perdorim kokaine. “Eshte sheqer”

Një selfie e postuar në Instagramin personal, nga Kim Kardashian, ka nxitur debat të madh mes fansve të saj. Njëri prej tyre arriti të dallojë...

Granit Xhaka zgjedh nje propozim teper te vecante per martese

Më në fund futbollisti i njohur i Zvicrës ka vendosur t’i propozojë të fejuarës së tij bukuroshe. Ai ka zgjedhur një vend romantik e...

Alesia Bami: Jam ‘single’ dhe dua t’i kushtohem vetëm karrierës sime

Ajo është një nga femrat më seksi në vendin tonë. Alesia Bami ka ditur se si ta fitojë famën, pavarësisht thashethemeve rreth saj. Modelja tregon...
Floriana Garo me te fejuarin

Floriana Garo fejohet, ja kush eshte avokati qe i rrembeu zemren

Floriana Garo, prezantuesja e njohur e televizionit ka marre nje vendim qe i ka surprizuar miqte e saj ne Instagram diten e sotme. Ajo...

Stella Sallaku, inxhinierja qe u be stiliste me fame

Zgjodhëm të shkonim tek një vajzë e re por me një pasion të madh. Atelie e saj modeste prodhon veshje të dizejnuara në një...

Noizy: Pasioni i tij për makinat kushton shumë

Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, duket se nuk di të ndalet, kur bëhet fajlë rreth pasioni i tij për makinat, ato luksoze. Koleksionit të...

Sekretet e Lady Diana: Ka tentuar të vrasë veten

Lady Diana pavarsisht pasurisë, ishte njeriu më fatkeq në botë. Bulimia, dhimbje e madhe që ndiente nga tradhtia e princit Carles, nuk kishte duruar...

Beyonce, fatura prej 2 milionë dollarë për të lindur

Mungon fare pak nga lindja e binjakëve të këngëtares Beyonce. Artistja amerikane, në dallim me shtatzëninë e parë, ka vendosur në marrëveshje me të...

Aktori Florian Binaj shpreh dashurine per femijet me nje tatuazh te vecante

Florian Binaj është një nga aktorët më të dashur të humorit. Por përveç se shumë i talentuar, Flori është dhe një familjar shumë i përkushtuar. ...

Cristiano Ronaldo behet baba perseri

Futbollisti i Realit të Madridit Cristiano Ronaldo ëshë bërë baba i dy binjakëve me nënë zëvendësuese. Fëmijët, një djalë dhe një vajzë të quajtur Mateo...

Demi Rose shfaqet topless ne Ibiza

Ajo ishte e lumtur që të prezantonte pak ditë më parë linjën e vet të të brendshmeve, por vetë në Ibiza zgjodhi të hynte...

Te fundit