Home ShowBiz Sportisti Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushtaku do martohen se shpejti

Sportisti Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushtaku do martohen se shpejti

1271
0

Sportisti Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushtaku kanë vetëm 6 muaj të lidhur por janë gati për të bërë një hap të rëndësishëm siç është martesa.

Nga një vëzhgim në rrjetet sociale të të dyve, shihen postime të shumta në shoqërinë e njëri-tjetrit duke i bërë edhe dedikime dashurie.

Për këtë arsye, ata kanë vendosur të martohen, pasi e duan aq shumë njëri-tjetrin sa nuk kanë nevojë të mendohen më gjatë. Sipas prive, çifti do të kurorëzojë në martesë lidhjen e tyre këtë verë.

Heidi Lushtaku, Robin Krasniqi

Heidi Lushtaku, Robin Krasniqi

Heidi Lushtaku, Robin Krasniqi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here