Home ShowBiz Fatmir Hysenbelliu dhe Pamela Anderson fotografohen nga Daily Mail

Fatmir Hysenbelliu dhe Pamela Anderson fotografohen nga Daily Mail

2146
0

Paparacet e Daily Mail kane fotografuar biznesmenin Fatmir Hysenbelliu me aktoren dhe njëkohësisht modelen e njohur amerikane Pamela Anderson.

Fatmir Hysenbelliu dhe Pamela Anderson

Fatmir Hysenbelliu dhe Pamela Anderson

Ata jane fotografuar teksa dilnin nga hotel Faena dhe duke hipur në një makinë Range Rover, në Miami Beach të dielën.

Disa ditë më parë ishte ylli i shoubiz ajo që postoi në Instagramin e saj një foto me Fatmir Hysenbelliun duke darkuar sebashku.

Për më tepër, Hysenbelliu është bërë shumë shpejt ndër personat e paktë që Anderson ndjek në rrjetet sociale që pas këtij takimi. Sigurisht që kjo foto është shpërndarë me shpejtësi dhe ka bërë mjaft jehonë në mediat mbarëshqiptare.

Fatmir Hysenbelliu dhe Pamela Anderson

Previous articleBieta Sulo dhe Alban Dudushi behen prinder
Next articleMish pule me salmonele. Bllokohen 26 tone ne Durres

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here