Home ShowBiz Douglas dhe Zeta-Jones i japin nje shans tjeter marteses

Douglas dhe Zeta-Jones i japin nje shans tjeter marteses

579
0

douglas-jonesMesa duket çifti i njohur Michael Douglas dhe Catherine Zeta-Jones i kanë dhënë një shans të dytë marrëdhënies së tyre.

Sipas mediave të huaja ata janë duke jetuar së bashku në apartamentin e tyre në New York. Ndarja e Douglas dhe Zeta-Jones ka zgjatur vetëm katër muaj, dhe aktori ka vendosur të kthehet tek bashkëshortja dhe fëmijët  e tyre.

Gjithashtu Daily Mail ka theksuar se ky ribashkim i çiftit nuk ka ardhur vetëm për shkak të fëmijëve të tyre por edhe për çiftin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here