Home ShowBiz Maroon 5, publikon singel-in e 2-te, video shokuese

Maroon 5, publikon singel-in e 2-te, video shokuese

676
0

urlAnimal eshte single-i i dyte i albumit te ri te Maroon 5, i publikuar ne versionin audio pak kohe me pare, duke arritur nje sukses te konsiderueshem.

Sot eshte publikuar videoklipi zyrtar i kenges,  ne te cilen shfaqet  Adam Levine  dhe gruaja e tij Behati  Prinsloo ne skena vertet shokuese.

Te frymezuar ndoshta nga filmat horror te shekullit te fundit,  klipi fillon me 35 vjecarin ne rolin e nje kasapi,  nderkohe qe Behati  shfaqet ne dyqanin e tij.Vazhdimi mund te merret me mend, Adam kthehet ne nje maniak qe e perndjek ate kudo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here