Home ShowBiz Jonas Blue publikon klipin e tij te realizuar ne Shqiperi. Merr pjese...

Jonas Blue publikon klipin e tij te realizuar ne Shqiperi. Merr pjese edhe biznesmeni Fatmir Hysenbelliu

997
0

Jonas Blue, ylli britanik ka publikuar ditën e djeshme projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me William Singe, “Mama”.

Dj dhe producenti britanik ka zgjedhur bregdetin shqiptar për klipin e këtij projekti muzikor, duke bërë kështu një promovim të mrekullueshëm të vendit tonë.

Në klipin e kësaj kënge është e pranishme edhe modelja bukuroshe, Oriola Marashi, e cila duket shume sensacionale në këtë projekt të artistit të disa hiteve muzikore si “Fast Car”, “Perfect Stranger” etj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here