Home ShowBiz Aktori Florian Binaj shpreh dashurine per femijet me nje tatuazh te vecante

Aktori Florian Binaj shpreh dashurine per femijet me nje tatuazh te vecante

1340
0

Florian Binaj është një nga aktorët më të dashur të humorit.

Por përveç se shumë i talentuar, Flori është dhe një familjar shumë i përkushtuar.

florian binaj

Së fundmi ai ka bërë një gjest, i cili ka prekur fansat e tij. Aktori ka realizuar një tatuazh mjaft të madh në pjesën e kurrizit, por e veçanta e këtij tatuazhi është padyshim kuptimi i tij.

florian binaj

Binaj ka shkruar emrat e fëmijëve të tij duke plotësuar së fundmi tatuazhin me emrin e djalit të tij Glauk.

Emrin e vajzes, Krena, të shkruar mbrapsht, e shoqërojnë disa prej simboleve tona më të njohura kombëtare, ndërsa në krah të emrin Glauk është i dukshëm portreti i mbretit ilir të Taulantëve.

Për aktorin, gdhendja në lëkurë e dy emrave dhe portreteve që mbajnë histori është jo vetëm një krenari më shumë, por edhe dashuri e përkushtim ndaj familjes e fëmijëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here