Home ShowBiz Armina Mevlani nostalgjike per ditelindjen

Armina Mevlani nostalgjike per ditelindjen

1808
0

Armina Mevlani

Armina Mevlani ka shperndare ne profilin e saj ne instagram me ndjekesit detaje nga ditelindja nje vit me pare. Ajo duket nostalgjike dhe shprehet se ndihet teper e lumtur dhe e bekuar me festimet e ditelindjes se saj si ne vitet 70.

[portfolio_slideshow]

Previous articleDushi i shpeshte i demshem per shendetin
Next articleSulmi ne Londer, 3 ish-ushtarake shqiptare shpetojne 130 veta

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here