Home ShowBiz Të famshmet që janë më pak se 1.60 cm

Të famshmet që janë më pak se 1.60 cm

764
0

Je petite dhe dëshiron të dish se cilat veshje mund të të japin disa pont ekstra në dukje? Atëherë ky artikull do të të ndihmojë për t’u larguar nga klishetë e zakonshme që qarkullojnë për femrat me trup të vogël dhe do të të bëjë të zbulosh disa fashion items të panjohura që do të të shërbejnë kur do të kesh nevojë të shndërrohesh nga Selena Gomez në Taylor Swift.

Dhe këshillat nuk i japim ne, por disa nga femrat petite të showbiz-it.

Previous articleINSTAT: Rriten eksportet, kryesisht nafta dhe kromi
Next articlePerplaset avioni me pasagjere ne Australi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here