HYRJE ShowBiz

ShowBiz

ShowBiz

HYRJE ShowBiz

Mediat gjermane: Aurela Gaçe ndër 4 më të mirat e Eurovizion

Një ndër gazetat më të suksesshme gjermane “BildZeitung” teksa shkruan për konkursin më të madh evropian të këngës, flet edhe për pretendentët kryesore, ku...

Modelja shqiptare mbron Gaddaf-in: “Lufta bëhet për naftën”

Në Romë është programuar të zhvillohet një protestë pro Muamar Gaddafi-t dhe kundër sulmeve të NATO-s mbi Libi, e organizuar nga një agjenci modelesh....

Kur e kane humbur yjet e Hollivudit virgjerine

Angelina Jolie: Ne moshen 14 vjec Pasi bera seks për herë të parë, "nuk e kam ndier mjaft emocione" ka thënë ajo. Pra, për tu...

Shakira, Beyonce ose Lady Gaga do të vijnë në Kosovë

Beyonce, Shakira apo Lady Gaga? Këto janë vetëm disa emra nga të cilët kanë nxitur debate në Presidencë. Janë vetëm emrat e muzikës botërore,...

Cmimet Oscar: Filmi King’s Speech thyen rekordet

Oscar-ët u shpalosën dje me gjithë madhështinë e tyre në një mbrëmje gala që mbajti miliona njerëz me sytë në ekran për shtatë orë....

Shakira-Pique zyrtarizohet marredhenia

Pas shumë zërave, vjen më në fund fotoja që zyrtarizon lidhjen: Shakira dhe Pique, të kapur për dore duke dalë nga një restorant i...

Pornostarja shqiptare rrefen per karrieren

Aktorja shqiptaro-amerikane Breanne Benson (emër arti) është një miks i pamjes ekzotike me disa forma që rrallë shihen në industrinë e pornografisë. Duket se...

Karla Bruni përçan Evropën mes fansave të saj dhe atyre që e urrejnë.

Ajo që është e sigurtë, është se në Paris ajo është bërë më e fuqishme se sa parashikohej. Jo vetëm në pallatin Elize, por...

EMMY, foto sensuale në bregdet

Ndryshe nga herët e tjera këngëtarja simpatike Emmy në klipin e saj të titulluar “Ama jep” ka prezantuar një imazh dhe një performancë mjaft...

Dorina, vajza e Gjergj Lekës në shoun italian “Faktor X”

Nuk thonë kot që dardha bie nën dardhë!. Lajmi që një shqiptare është kualifikuar për të marrë pjesë në reality shoun "Faktori X" bëri...

Jennifer Aniston quan veten “të vonuar”

Aktorja Jennifer Aniston e ka futur veten ne një tjetër stuhi mediatike. Gjate një emisioni talk-shou, ajo e ka quajtur veten "te vonuar" dhe...

Njerëzit e famshëm që lënë paratë në bixhoz

Ndërmjet ceremonive të ndarjes së çmimeve, premierave të filmave dhe sesioneve fotografike disa prej personazheve të famshëm e kalojnë kohën në ambientet e kazinove....

Te fundit