Home ShowBiz Tuna do të këndojë në koncertin e Busta Rhymes

Tuna do të këndojë në koncertin e Busta Rhymes

744
0

Tuna do të jetë këngëtarja e cila do të argëtojë publikun para se Basta Rhymes të dalë në skenë në koncertin e sotëm në Prishtinë.

Reperi amerikan me famë botërore do të performojë para publikut kosovar dhe bëhet kështu ylli i tretë botëror i këtij zhanri që viziton Kosovën, pasi më herët e kishin bërë edhe 50 Cent dhe Snoop Dogg.

Tuna kishte performuar edhe në koncertin e Snoop Dogg, vitin e kaluar, ndërsa falë stilit të saj të veçantë të muzikës dhe adhuruesve të shumtë në Kosovë, është zgjedhur të performojë edhe këtë herë, krahas Busta Rhymes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here