Home ShowBiz Eliza Dushku dhe Lorik Cana, imazhe reklamuese të xhinseve

Eliza Dushku dhe Lorik Cana, imazhe reklamuese të xhinseve

1030
1

“Red&Black”, kompania e re e xhinseve, pronë e aktorit të njohur Blerim Destani, pas angazhimit të Angela Martinit, Hasna Xhukiçit dhe Emina Çunmulajt si imazhe për të reklamuar xhinset e para të prodhuara nga kjo fabrikë, mendon të bëjë rifreskimin e imazheve duke zgjedhur dy fytyra të tjera të njohura në arenën mbarëkombëtare.

Futbollisti Lorik Cana dhe aktorja shqiptare në Hollywood, Eliza Dushku, do të jenë imazhi i ri i kompanisë së xhinseve shqiptare.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here