Home ShowBiz Ben Affleck ngushëllon Jennifer Lopezin

Ben Affleck ngushëllon Jennifer Lopezin

674
0

Jennifer Lopez pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, ka marrë mbështetje nga ish i dashuri i vjetër Ben Affleck. Ndërkohë që ka qenë këngëtarja, ajo e cila tre ditë para ndarjes nga Marc Anthony, i ka dërguar Benit një mesazh.
“Ben i ka pëlqyer gjithnjë dhe ajo i beson atij. Në përgjigje ai ka shkruar se Jenniferi dëshiron gjitha të mirat dhe i ofron ndihmën e tij”, zbulon një burim.
Ndoshta aktori 38-vjeçar do të ishte zgjedhje më e mirë për këngëtaren, aktoren dhe stilisten e modës 41-vjeçare, e cila vetëm disa muaj pas ndarjes nga Affleck u martua me Anthonyn.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here